Motto:
Hledej vznešenost a ušlechtilost, nalezneš cestu ke zdraví a ke Světlu.
 CESTA ZDRAVÍ www.vodasvetla.cz 

 

Zkušenosti s Vodou Světla


Spirit harmony a Déšť přírodyDobrý den.
Po týdnu užívání Vody Světla:
Přestala mne bolet hlava a čelní dutiny. Nejsem unaven, vídím i dobře do dálky.( Na levé oko jsem neviděl úplně dobře do dálky a teď je to v pořádku.) Barvy jakoby se zjasnili a nasytili a zmizeli mi i mžitky co jsem měl před očima. Vše jako by bylo světlejší a ostřejší. Jednotlivé kapky v protisvětle jakoby neměli ohraničení.
Po nakapání 10 ti kapek do vany se i kruhy na vodě pohybovali rychleji než normálně a voda byla opravdu křišťálově čistá. Cítím se o 20 let mladší a připadám si, že vážím 10 kg...tak lehce se mi pohybuje. Úžas, nikdy jsem se tak necítil jako teď. Ten KLID. I sny se úplně změnili. Je to opravdu Boží dar.
Děkuji a přeji požehnané a veselé všechny okamžiky. Vaši Vodu Světla si určitě zase objednám. Ještě dodám, že dávkování si volím spíše intuitivně, ráno a večer do čaje cca 4 až 7 kapek. Déšť přírody cca 10 kapek do koupele občas. S Pozdravem TSZ dopisu co nám přišel:
Vážená redakce. Velmi děkuji za Vodu Světla. Můj manžel v současné době si již Vodu Světla kape také do čaje a prý má více energie ve dne. V noci se mu spí také o něco lépe, neboť  již dlouhou dobu má problémamy s usínáním. Jak 2 týden kapičky Spirit Harmony beru, cítím v oblasti hrudníku teplo a vnímám se tam očištěně. Předtím jsem měla často pocit nad hlavou vjem nesmírného tlaku, teď již skoro vůbec ne. A hlavně co je pro mě nejviditelnější - jednodušší ranní vstávání.:)
OS 

 

OTÁZKA:  Jak přestat kouřit

Dobrý den chci se zeptat jestli máte nějaké typy pro odvykající kuřáky.

Již nějaký čas s tímto zlým návykem bojuji. ...číst celé


Spirit harmony-Psychical 

Nejnovější Voda Světla je určená pro lidi trpící depresivními stavy převážně z nedostatku schopnosti bránit se různým psychickým nátlakům, myšlenkám, nebo jsou psychicky oslabení.

Doporučujeme tedy pro lidi psychicky oslabené, dále pro ty co trpí depresemi, schizofrenií, nadměrnou přecitlivělostí, psychickou nestabilitou a dalšími duševními problémy, atd..

Spirit harmony psychical pomáhá zesílit energie člověka, které následně dokáží bránit vnějším vlivům jako jsou myšlenky, nebo nepříjemné energie. Mírně tedy duševně izoluje od energií v okolí, je tedy vhodný hlavně  pro lidi, kteří  jsou psychicky oslabení.

RozprašovačJak přenést Vodu Světla snadno na jakékoliv místo?

Zkuste nový rozprašovač.

 

Rozprašovač na Vodu Světla 25ml a 50ml  (bez lahvičky)......................................20,-kčLÉČENÍ VODOU

Po přečtení tohoto článku, který znovu dává mnoha lidem naději na vyléčení a to uvědomme si - obyčejnou vodou, jistě pochopíte jakou důležitost má čistá voda a její pravidelné pití. A o to více Voda, která je energetizována novým českým objevem Vodou Světla... JM

Reportér Mike Adams byl zřejmě posledním novinářem, který s Dr. Batmanghelidjem, autorem knihy Water for Health, For Healing, For Life (Voda pro zdraví, léčbu, život) udělal exkluzivní rozhovor. ...číst celéVětšina lékařů by se v případě vlastního onemocnění zdaleka vyhnuli chemoterapii

Vážení čtenáři přebíráme článek o otaznících při léčbě rakoviny chemoterapií.

Kdo ví o toxicitě a těžkém dopadu chemoterapie na lidský organismus, hledal by určitě jinou metodu k vlastnímu vyléčení. Sám léčbu chemoterapií nedoporučuji. Léčba rakoviny nesmí být přivedením jedů do těla, ale cestou k obnově  celkového zdraví člověka. Tak musí člověk celkově změnit svůj způsob života. Příčiny je třeba hledat ve všech aspektech života: Stravování, bydlení, práci, vztahy, duševní stav, duchovní náhled na smysl života, zlozvyky a nešvary... číst celé


Účinky mikrovlného záření na potraviny a člověka

Je jídlo upravované v mikrovlných troubách zdravé? Přečtěte si následující článek... číst celé

 

 ZVEME VÁS   ►Srdečně Vás zveme na
 seminář
6.4.2013 v Náchodě

Vnitřní svět a zdraví

(Léčebné techniky – cesta do podvědomí skrze paměť buněk)


Léčebné techniky, které řeší původ nemoci uložený v podvědomí a jeho řešení. Tyto léčebné techniky nalézají cesty k léčení nádorových onemocnění, traumat, strachu, opuštění, ztráty všeho, závislosti, dá se říci vetšiny orgánových oslabení a onemocnění. Tato technika, kterou se budeme učit, nás vede přímo k zážitkům v podvědomí, nalézá příčinu a řeší jí. Tímto se obnovuje původní energetická stavba buněk v těle a tělo se postupně vrací zpět k harmonii a zdraví. Tento proces působí i na duševní stav, který je mnohdy skrze mnohá prožití velice narušený a promítá se do životního okolí člověka - práce, manželství, děti, štěstí atd.

Nalezení a vyřešení prožití z minulosti, ke kterým naše denní vědomí nemá normálně přístup, protože se vše uložilo do podvědomí, nás také osvobozuje od vzorců našeho chování, se kterými si nevíme rady a připravuje nás osvobozené k vykročení na další cestu.


Seminář vede Jan Marschner
Asistence Petra Marschnerová

Termín konání: Sobota 6.4.2013 od 10:00-19:00
Místo konání: NÁCHOD
Cena 1100,-Kč
Těšíme se na společné prožití. Přihlášky zasílejte včas na email voda-svetla@seznam.cz


Seminář2 Srdečně Vás zveme na
seminář
20.4.2013

SEBELÉČENÍ A POUŽÍVÁNÍ DUCHOVNÍCH ENERGIÍ
KOŠICE
10:00-19:00hod, cena v pozvánce 
Pozvánka v PDF


Přednáška
24.4.2013
SVĚT PŘÍRODY JAK JEJ NEZNÁME

HRADEC KRÁLOVÉ
od 18:00 hod
Pozvánka v PDFSeminář3 Srdečně Vás zveme na
 seminář
předběžný termín  se domlouvá cca 28.4.2013

 TAJEMSTVÍ BAREV A LÉČENÍ RUKAMA
BRATISLAVA

10:00-18:00hod, cena v pozvánce
Pozvánka v PDF


Srdečně Vás zveme na br> seminář
5.5.2013 v Hradci Králové


Vnitřní svět a zdraví

(Léčebné techniky – cesta do podvědomí skrze paměť buněk)


Léčebné techniky, které řeší původ nemoci uložený v podvědomí a jeho řešení. Tyto léčebné techniky nalézají cesty k léčení nádorových onemocnění, traumat, strachu, opuštění, ztráty všeho, závislosti, dá se říci většiny orgánových oslabení a onemocnění. Tato technika, kterou se budeme učit, nás vede přímo k zážitkům v podvědomí, nalézá příčinu a řeší jí. Tímto se obnovuje původní energetická stavba buněk v těle a tělo se postupně vrací zpět k harmonii a zdraví. Tento proces působí i na duševní stav, který je mnohdy skrze mnohá prožití velice narušený a promítá se do životního okolí člověka - práce, manželství, děti, štěstí atd.

Nalezení a vyřešení prožití z minulosti, ke kterým naše denní vědomí nemá normálně přístup, protože se vše uložilo do podvědomí, nás také osvobozuje od vzorců našeho chování, se kterými si nevíme rady a připravuje nás osvobozené k vykročení na další cestu.


Seminář vede Jan Marschner
Asistence Petra Marschnerová

Termín konání: Sobota 5.5.2013 od 10:00-19:00
Místo konání: HRADEC KRÁLOVÉ
Cena 1100,-Kč
Těšíme se na společné prožití. Přihlášky zasílejte včas na email voda-svetla@seznam.cz

 

 

 

  Předchozí ◄        ► Další