Voda Světla  -  Nový objev 21.století

         Hl.menu   Voda Světla  Audio-přednášky  Zkušenosti   Léčitelství   Přírodní bytosti  Tapety   Knihy   Mozek   Luna

                               Voda Světla  -  Nový objev 21.století                   

         Hl.menu   Voda Světla  Audio-přednášky  Zkušenosti   Léčitelství   Přírodní bytosti  Tapety   Knihy   Mozek   Luna

 

www.vodasvetla.cz Vaše zajímavé a nejčastější otázky  
 
Zde klikněte pro nejnovější zkušenosti
Zde klikněte pro hodnocení léčitelem

Vaše zajímavé a nejčastější otázky

 


 

Dobrý deň. Zmieňujete sa že Voda Svetla vie predchádzať rakovine. Dokáže zmierniť rakovinu ak  je už v pokročilenšiom štádiu, prípadne ju aj vyliečiť? Poznám pani ktorej doktor jej už nedáva veľa času. Je možné jej pomôcť?

S pozdravom J.

 

Odpověď:Dobrý den, nejdůležitější je, aby se paní chtěla změnit vnitřně a věřit v uzdravení. Důležité je i víra v Boha a víra ve vyléčení. Voda Světla může přitom pomáhat, ale neudělá práci za člověka, bez jeho touhy se změnit k lepšímu a pochopit, kde v životě chyboval a co může napraviti. Dám vám kontakt na jednu moc vnitřně hezkou paní léčitelku Eva MarieTománková tel:+420 241 493 012, Mob.:+420 737 310 054 bydlí v Praze. Můžete říci naše doporučení. Jinak v  tomto případě je již nutné brát Vodu Světla ve větších dávkách,  i po lžičkách. Dá se to s námi domluvit. S pozdravem hezkého dne.
Petra M.

 

Odpověď:Dobrý den ještě doplnění:
Pro lidi trpící rakovinou je VS velice dobrá neboť dokáže skrze aktivaci imunitního systému docílit uzavření trhlin v energetickém obalu člověka, jež u těchto lidí nastává po ozařování (zde vznikají opravdu veliké trhliny v energ. poli člověka, které VS pomáhá zacelovat) a chemoterapii (zde pomáhá hlavně s pročištěním organismu). Výborné je užití 10kapek do koupele.
 

Zkušenosti napovídají, že čím více je člověk na nebezpečných látkách(chemoterapie), ozařováních a jiných nebezpečných věcech, tak je dobré tomu uzpůsobit i dávkování(vyšší než je na etiketě- nejlépe po zkušenostech s pacientem). Avšak vnitřní změnu VS za nikoho neudělá. Pouze poskytne sílu ke změně a vyzdravění. Jestli jí člověk využije záleží na něm.

Přeji Vám mnoho Světla Jan Marschner
 


 

 

Dobrý deň,
 Chcem poďakovať za Vodu Svetla. Naozaj pomáha. Chcel by som sa spýtať pri liečbe krátkzrakosti je dobré VS rozmiešať vo vode a ňou natierať oko, alebo ju nakvapkať do oka? Alebo jednu kvapku denne VS kvapnúť do oka? Na Vaších stránkach je spomenuté že sa to dá, ale nie podrobnosti ako.
Veľa šťastia praje aj celému Česku.  Juraj

 

Odpověď:Určitý počet lidí ji do očí používá. Nemám však zatím od nich výsledky.
Doporučoval bych však spíše kapat do oka, nebo potírat víčko. Také se touto
vodou dají přímo potírat či čistit brýle. Má to velice zajímavé účinky...
I já vám přeji mnoho štěstí, míru a lásky.
S pozdravem Jan Marschner

 


 
   Vážený pane Marschnere
 
   Prosim vás, chtěl bych se vás zeptat. Jestli se nějak snižuje účinek  Vody Světla, když mimo to ještě užívám
   Diamantovou vodu. 

 

 

Odpověď:

Doporučuji Vodu Světla užívat do čisté vody. A diamantovou vodu pít samostatně.

 
Nezaznamenal jsem žádné interakce s diamantovou vodou, když je z čistého zdroje.
 
Avšak užívání do čisté vody je po mých testech lepší.
 
Jan Marschner
 
 

 

Dobrý večer prajem p.Marschner!
V úvode emailu Vás srdečne zdravím. Len pred pár dňami som sa dostal k nahrávke na vašej stránke o Prírodných Bytostiach. Je to skutočne zaujímave. Konečne som dostal odpoveď na moje otazky už s detstva. Pravek:Myslel som si,že veľa ľudí muselo umret pri ochutnávaní ešte vtedy cudzích rastlín a plodov. Lenže už konečne viem, že tí malí bytostný im pri tom vlastne pomáhaly. Radili im čo je na jedenie a čo je otrava. Takže takto sa ľudia naučili čo,ako a načo čo slúži. A vlastne dostal som aj odpoveď na ďalšiu otazku,kto postavil té obravské stavby po svete v minulosti. Boli to Obry. Skutočne zaujímava a poučná prednáška. Keď Vám už píšem,chcem sa opýtať, či u vás oslavujete vyliatie Ducha Svätého? Asi pred dvoma týždňami som bol v prírode. V lese. A doniesol som Prírodným bytostiam tri oriešky. Aj keď to neni nič také hodnotné,ale v tej chvíli ma nič iné nenapadlo. Chcel som s nimi nadviazať kontakt. Zrejme to neni jednoduché,ako som si myslel. Viete mi poradiť, ako to mám uskutočniť. Myslim bližší kontakt. A aký predmet by som tam mal zaniesť. Na aké miesto je vhodné uložiť dar? Záplava otázok,že? No ale koho sa mám na to opýtať? Mám nesmiernu túžbu vidieť a rozprávať sa s týmito bytosťami. Niekedy by som rád prišiel vás pozreť keď budete mať dáku ďalšiu hru pre divákov. Dokonca rád by som si tam zahral aj daku tu rolu, v slovenčine.
                      S pozdravom          M. K.

 

Odpověď:

...Ptáte se , jestli oslavujeme vylití síly Ducha Svatého. Ano v Květnu. Je to nádherná Slavnost, při které proudí do celého Stvoření neobyčejná zářivá síla Světla.
 

...Kontakt s Přírodními bytostmi je možný za předpokladu čistého a srdečného přístupu. Věřím, že se vám Vaša túžba po kontaktu s přírodními bytostmi splní. Rádi si s člověkem popovídají a pomohou mu. Jsou dětské důvěřivé podstaty a tak je bolí každá špatnost jíž se člověk dopouští ať už na přírodě, zvířatech či na lidech. Kvůli přílišnému hluku dokonce odchází dále od lidí. Mají rádi polodrahokamy, křišťály a jiné kameny. Rovnoramenný zářící kříž ctí jako to nejvyšší. 

Je dobré se s nimi zkontaktovat a zeptat se kam by třeba ten křišťál nebo jiný dar chtěli umstnit, e je to pro ně dar na posílení krajiny a pak se nechat vést srdcem...

Při stále vzrůstající schopnosti s nimi komunikovat, budete vědět co přesně potřebují a ve spolupráci je možné učinit veliké věci. Naučíte se jejich hierarchii a budete hovořit s různými bytostmi o různých věcech.

Komunikace s přírodními bytostmi je prostřednictvím vnitřních obrazů. Alespoň takto to prožívám já.

P����eji Vám mnoho úspěchů J.M.

 

 

 

Zpět

 

 

 

     
Zpět

 

© 2007 Voda Světla