Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/10107/virtual/www/2/wp-content/plugins/download-monitor/classes/download_taxonomies.class.php on line 154
Přírodní bytosti a spolupráce s nimi | Voda Světla

Warning: Use of undefined constant title - assumed 'title' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/10107/virtual/www/2/wp-content/plugins/download-manager/download-manager.php on line 147

 

Jsem velice rád, že Vás nová přednáška zaujala a že si píšete o její pokračování.

V první části jsme se zabývali hlavně původem člověka a přírodních bytostí, jejich rozdíly a nádhernými oblastmi, odkud pochází. V druhé části objevíte jak se s nimi kontaktovat, jak o nich vědět, jak s přírodními bytostmi mluvit a komunikovat. Jak mluvit s květinami, rostlinami, stromy atd. Jakým způsobem způsobit častější kvetení u rostlin.

Dozvíte se o mořských bytostech, mořských pannách a mořských mužích, o mocných bytostech moře nazývané Triton a Poseidon. Proč se zamilovala mořské panna do člověka. Co se můžeme naučit od přírodních bytostí. Co s nimi úžasného na Zemi můžeme vytvořit. Co prožívá člověk, když se napojí do světlých jemných oblastí. Jaké síly pronikají člověkem při tvoření. Co prožívají umělci, když tvoří z inspirace. Jak můžeme spoluvytvořit odlesk nádherných duchovních zahrad zde na Zemi. Princip tvoření překrásných věcí. Jak rozsvítit vnitřní duchovní plamen. Jak působí vzdušné bytosti bouře. Jak přírodní bytosti hlásí dopředu bouřky, hurikány, tsunami.

Postoj k přírodním bytostem nemá být nadřazený ani ponížený. Vztah člověka k přírodním bytostem má být přátelský a spolupracující na povznesení a zkrášlení Země. Přírodní bytosti se pohybují ve spravedlivých až drsných Božích zákonech. Vybočení z nich může pro ně znamenat smrt. Původ přírodních bytostí a bájných mocných bytostí jež zformovaly vesmír je Valhalla a Olymp.

Nádherné vyvinutější formy nových květin i zvířat jsou ze světa přírodních bytostí pro budoucnost připraveny. Zvláštní druh přírodních bytostí také tkají osud lidí a národů. Andělé žijí v duchovním světě a navštěvují člověka jen za zvláštních okolností. Mnohé přírodní bytosti jsou andělům podobné a překrásné.

Jak křesťanství se snažilo zastřít poznání o přírodních bytostech. Porážení posvátných stromů … Člověk bez znalosti stvoření a přírodních bytostí se může cítit sám, bezmocný a bez pomoci. V přátelském sepjetí s přírodními bytostmi a duchovním světem je naplněn důvěrou, posilou a zázraky kolem sebe.

Přeji příjemný poslech J.Marschner

 

•MP3 ŽIVOBYTOSTI PŘÍRODY 1 a 2.část – Přírodní bytosti a přátelství s nimi – přednáší J.MarschnerDownload
Downloaded 2274 times

Jelikož se v MP3 kvalitě ztrácí mnoho z jemné atmosféry přednášky připojuji zde ještě odkaz ke stažení v CD kvalitě, která je bez komprese a je tedy mnohem lepší.

Živobytosti, původ lidí a bytostí přírody a jejich cesta-JM.wav

 

Comments are closed.