Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/10107/virtual/www/2/wp-content/plugins/download-monitor/classes/download_taxonomies.class.php on line 154
vistárieSPOJITOST VÍRY SE ZÁZRAČNÝM UZDRAVENÍM A PROPOJENÍM DO SVĚTLÝCH ÚROVNÍ | Voda Světla

Warning: Use of undefined constant title - assumed 'title' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/10107/virtual/www/2/wp-content/plugins/download-manager/download-manager.php on line 147

Přednáška v MP3

vistárie

Víra je pojem, který odemyká neuvěřitelné možnosti vývoje, pokud tento pojem je postaven na rovinu jeho skutečného významu.

Když se zamyslíte v jakých slovech se vyskytuje slovo víra jako základ, začne se Vám jevit význam tohoto slova úplně v jiném světle.

Ačkoliv jsme zahrnuti velikými poznáními, ba i technickými vymoženostmi, zůstávají skutečné možnosti ukryté v pojmu víry nevyužité a s pohrdáním ponechány ladem, i když by člověku umožnily vznést se vysoko do duchovních světů, či přivodit zázraky.

Odhalení až zázračných možností víry a s tím spojené souvislosti si můžete poslechnout v této jedinečné nahrávce z přednášky v Hradci Králové.

Zákony Stvoření 7

Přednáška se zabývá vysvětleními dle zákonů Stvoření pro všeobecné pochopení principů. Autor neupřednostňuje žádné náboženství, nýbrž objasňuje principy platné pro všechny lidi bez rozdílu.

ZÁKONY STVOŘENÍ 7 – Spojitost víry se zázračným uzdravením a propojením do světlých úrovní – přednáší Jan MarschnerDownload
Downloaded 5719 times

 

Comments are closed.